ECTACO Polska | Wielofunkcyjny głosowy tłumacz mowy i zdjęć Anobic VTF - Tłumacze Elektroniczne Anobic

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

ECTACO Polska | Wielofunkcyjny głosowy tłumacz mowy i zdjęć Anobic VTF

 

Jeśli masz pytania dotyczące produktu lub zamówienia prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego

lub zadzwoń: tel. 513 553 665

 
Wielofunkcyjny głosowy tłumacz mowy i zdjęć Anobic VTF
 
  
Wielofunkcyjny głosowy tłumacz mowy i zdjęć Anobic VTF

Wielofunkcyjny głosowy tłumacz mowy i zdjęć Anobic VTF

Wielofunkcyjny głos tłumacza mowy i zdjęć - Anobic VTF z WiFi / 4G wyposażony jest w tylną kamerę oraz ekran dotykowy 3,1 ", potrafi jednocześnie obsługiwać tłumaczenie głosowe w 52 (72) językach i w 20 językach przekłada wykonane zdjęcia tekstów .

Dostępny natychmiast
1,450.00 zł Dodaj

 • Producent: Anobic Langauge Alliance (W6)
 • Kategoria: Wielofunkcyjny głosowy tłumacz mowy i zdjęć
 • Języki: Chiński Mandaryński, Angielski, Japoński, Rosyjski, Francuski ,Francuski(Kanada), Polski, Duński, Niemiecki, Arabski, Fiński, Koreański, Holenderski, Czeski, Rumuński, Portugalski, Portugalski (Brazylia), Japoński, Szwedzki ,Tajski, Grecki, Hiszpański, Węgierski ,Włoski, Chiński Kantoński...
 • Wymowa: Chiński Mandaryński, Angielski, Japoński, Rosyjski, Francuski, Francuski(Kanada), Polski, Duński, Niemiecki, Arabski, Fiński, Koreański, Holenderski, Czeski, Rumuński, Portugalski, Portugalski (Brazylia), Japoński, Szwedzki ,Tajski, Grecki, Hiszpański, Węgierski ,Włoski, Chiński Kantoński...
 • USB: MicroUSB 2.0
 • Wejście: 100V - 240V
 • Zasilanie: Litowo-polimerowa, wielokrotnego ładowania, dołączana do zestawu.(2200 mAh)
 • RAM/ROM: 1/8 Gb
 • Wymiary:  120 x 52 x 13 mm
 • Waga: 121 g
 • OS: Android 6.0


 
 

Wielofunkcyjny głos tłumacza mowy i zdjęć - Anobic VTF z WiFi / 4G wyposażony jest w tylną kamerę oraz ekran dotykowy 3,1 ", potrafi jednocześnie obsługiwać tłumaczenie głosowe w 72 językach i w 20 językach przekłada wykonane zdjęcia tekstów . 

Pełnokolorowy 3,1-calowy ekran dotykowy zapewnia wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami urządzenia. Rewolucyjny internetowy tłumacz nadaje się do codziennego użytku w życiu i pracy dzięki praktycznemu i wysokiej jakości wzornictwu. Dzięki najnowocześniejszej technologii na świecie - współczynnik rozpoznawania tłumaczeń wynosi aż 97%. Dzięki obsłudze 72 języków Twoje limity podróży będą nieograniczone i nie będziesz już ograniczany obawami dotyczącymi podróży do obcych krajów z powodu bariery językowej.

Tłumacz przechwyconych tekstów.

Rękopisy, dokumenty, logotypy, napisy - wszystko to zostanie przetłumaczone przez tłumacza Anobic VTF bez żadnych problemów. Po prostu zrób zdjęcie tekstu, który chcesz przetłumaczyć, a wyświetlacz pokaże tłumaczenie na wybrany język.

Ekstra długa żywotność baterii w trybie gotowości.

Zintegrowana bateria tłumacza o pojemności 2200 mAh ładuje się w około 2 godziny, a następnie zapewnia ciągły czas pracy do 6-8 godzin, w trybie czuwania wynosi do 72 godzin (3 dni)

Funkcje:

1. Tłumaczenie na wiele języków: obsługuje tłumaczenie do ponad 72 języków, każdy język może być tłumaczony na inny język.
2. Dwukierunkowy domofon w czasie rzeczywistym: może być używany do komunikowania się twarzą w twarz i rozwiązywania przeszkód komunikacyjnych. Zapewnia najbardziej odpowiednie wyniki tłumaczenia w czasie rzeczywistym, szybka odpowiedź w kilka sekund.
3. Tłumaczenie głosu: Inteligentna technologia rozpoznawania głosu, aby ułatwić komunikację między językami. Przetłumacz swoją mowę na wysokiej jakości tekst w języku obcym i prześlij go na głos.
4. Mały i wykwintny: Podręczny rozmiar, mały i przenośny, dzięki czemu można go nosić wszędzie ze sobą.

Darmowe aktualizacje

Anobic VTF jest ciągle udoskonalane. Nasz zespół pracuje nad jak najlepszą jakością tłumaczeń oraz jak najłatwiejszym działaniem tłumacza. Wszystkie aktualizacje są darmowe i można je łatwo pobrać bezpośrednio na urządzenie naciskając zaledwie jeden przycisk.

Obsługiwane języki to:

Chiński, angielski, kantoński, ujgurski, chiński tradycyjny, koreański, japoński, tajski, wietnamski, hiszpański, francuski, włoski, niemiecki, rosyjski, portugalski, arabski, holenderski, grecki, polski, duński, holenderski, czeski, rumuński, szwedzki, Węgierski itd. (Rodzaj aktualizacji zwiększy się wraz z aktualizacją aplikacji.)

Dane techniczne:

Procesor: MTK 6737
System operacyjny: Android 6.0
RAM: 1G, ROM: 8G
Wyświetlacz: 3,1 "ekran dotykowy
Ustawienia sieciowe: WiFi / 4G
Obsługa języków: tłumaczenie głosowe w 52 (72) językach i w 20 językach przekłada wykonane zdjęcia tekstów
Wyjście audio: słuchawki 3,5 mm
Bateria: 2200 mAh
Czas pracy: 6-8 godzin
Ładowanie: micro USB
Kolor: czarne

ECTACO to międzynarodowy producent działający ponad 21 lat na rynku, który oferuje profesjonalną obsługę klienta, która pomoże i odpowie na każde pytania natychmiastowo i w języku polskim! Możesz do nas zadzwonić lub napisać w każdej chwili!

Reklama Scanmarker Air

______________________________________________________

Skaner Scanmarker
 
Dostawa
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego