Tłumacz mowy i całych zdań Anobic VT White - Tłumacze Elektroniczne Anobic.

Tłumacze Elektroniczne Anobic- tel.513553665 w Polsce.
Przejdź do treści
Tłumacze Elektroniczne Anobic- największy sklep w Polsce.
Tłumacz mowy Anobic VT White
 • Producent: Anobic Langauge Alliance (W05)
 • Kategoria: Tłumacz mowy
 • Języki: Chiński Mandaryński, Angielski, Japoński, Rosyjski, Francuski ,Francuski(Kanada), Polski, Duński, Niemiecki, Arabski, Fiński, Koreański, Holenderski, Czeski, Rumuński, Portugalski, Portugalski (Brazylia), Japoński, Szwedzki ,Tajski, Grecki, Hiszpański, Węgierski ,Włoski, Chiński Kantoński...
 • Wymowa: Chiński Mandaryński, Angielski, Japoński, Rosyjski, Francuski, Francuski(Kanada), Polski, Duński, Niemiecki, Arabski, Fiński, Koreański, Holenderski, Czeski, Rumuński, Portugalski, Portugalski (Brazylia), Japoński, Szwedzki ,Tajski, Grecki, Hiszpański, Węgierski ,Włoski, Chiński Kantoński...
 • Klawiatura: ekranowa
 • LCD: ekran dotykowy 2,4" (60,0 mm) TFT
 • SIM: Tak
 • Internet: Wi-Fi,3G, 4G
 • Wi-Fi: 802.11b/g/n
 • USB: MicroUSB 2.0
 • Wejście: 100V - 240V
 • Zasilanie: Litowo-polimerowa, wielokrotnego ładowania, dołączana do zestawu.(1650 mAh)
 • Wymiary:  130 x 56 x 12,1 mm
 • Waga: 118 g
 • OS: Android 6.0
Anobic VT
Tłumacz kieszonkowy Anobic VT White - dwukierunkowe tłumaczenie głosowe na 56+ języki, z pierwszym patentem na dwukierunkowe tłumaczenie z bezpośrednim tłumaczeniem głosowym na ŚWIECIE...
Dostępny natychmiast
1249.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
W przeciwieństwie do innych tłumaczy na rynku ten tłumacz jest dostępny w 72+ językach i obejmuje kraje na całym świecie. Te wielojęzyczne urządzenia do tłumaczenia mogą tłumaczyć w czasie rzeczywistym, niezależnie od tego, czy chodzi o podróże, zakupy, podróże służbowe lub wyjazd za granicę. Dzięki temu można zwiedzać świat i omijać wszelkie bariery głosowe.
To urządzenie do natychmiastowego tłumaczenia może oprócz tłumaczenia głosowego również wykonywać tłumaczenia zdjęć w 30+ językach, kamerą o rozdzielczości 8 megapikseli.

Co należy zrobić, gdy zawsze pojawiają się nowe słowa, a wielojęzyczne urządzenie tłumaczące jest przestarzałe? Tłumacze głosowe w czasie rzeczywistym są od czasu do czasu aktualizowane bezpłatnie przez całe życie bez konieczności pobierania aplikacji. Im dłużej są wykonywane tłumaczenia, tym bardziej są one dokładne. Dzięki temu masz mobilny, prywatny, ekskluzywny tłumacz głosowy.

Co jest, gdy otoczenie zewnętrzne jest zbyt głośne? Wielojęzyczne urządzenie do tłumaczenia jest wyposażone w wysokiej rozdzielczości mikrofon redukcyjny szumów, który precyzyjnie rozpoznaje ludzkie głosy w głośnym otoczeniu i tłumi hałas otoczenia i poprawia dokładność tłumaczenia dźwięku. Niezależnie od tego, czy w centrum handlowym, metrze czy autobusie – dzięki temu tłumaczowi głosowemu masz najlepszą jakość tłumaczenia.

Niezależnie od tego, czy nawiązujesz połączenie z WiFi czy 4G, urządzenie Anobic VT White może pracować. Elektroniczny tłumacz w czasie rzeczywistym może pracować bez przerwy przez 6-8 godzin i 8 dni w trybie czuwania. Ekran dotykowy o przekątnej 2,4” zapewnia płynną pracę.Anobic VT sprawdza się doskonale:

 • w podróży
 • w pracy
 • w nauce
 • w biznesie

Jak to działa?

Anobic VT White jest wyposażony we wbudowany 2,4-calowy ekran dotykowy LCD oraz podwójny system wysokiej jakości głośników i mikrofonów. Jeden mikrofon i głośnik znajdują się w przedniej części urządzenia, dzięki czemu możesz mówić w swoim własnym języku, a człowiek obok ciebie (obcokrajowiec) natychmiast usłyszy tłumaczenie na swój język.

Jeśli chcesz przetłumaczyć tekst lub słowa na inny język, po prostu naciśnij i przytrzymaj  przycisk mikrofonu i zwolnij go po zakończeniu komunikatu głosowego (tekstu). W ciągu 1-2 sekund tłumacz przetłumaczy twoją wiadomość w postaci tekstu wyświetlanego na ekranie, wiadomość ta zostanie również odtworzona w formie audio. Jeśli chcesz przetłumaczyć, co mówi druga osoba, po prostu naciśnij i przytrzymaj czerwony  przycisk mikrofonu i zwolnij go ponownie po zakończeniu wiadomości. Cały proces jest niesamowicie prosty.

Intuicyjne menu sprawia, że korzystanie z urządzenia najnowszej technologii jest banalnie proste. Co więcej, po wyciągnięciu tłumacza z pudełka można od razu rozpocząć rozmowę, bez konfiguracji oraz zakupu nowej karty SIM!

Tłumacz kieszonkowy może rozpoznać twój głos, a następnie przetłumaczyć go w czasie rzeczywistym na wiele języków, co czyni go doskonałym narzędziem językowym w podróży, samokształceniu, biznesie lub podczas zakupów. Przekłada twoje słowa od razu i sprawia, że ​​czujesz się tak, jakbyś komunikował się bezpośrednio z inną osobą. Dzięki praktycznemu rozmiarowi mini jest bardzo łatwy do przenoszenia, można go włożyć do kieszeni, torebki itp. Działa na bardzo prostej i intuicyjnej zasadzie. Wystarczy, że przytrzymasz klawisz dotykowy na urządzeniu, gdy wypowiadasz słowa, następnie go zwolnisz, a urządzenie natychmiast przetłumaczy wypowiedziane zdanie. Z 72+ językami w kieszeni podróżowanie po świecie bez żadnego stresu i komplikacji gwarantowane, dosłownie.

Zestaw zawiera:
 • Anobic VT
 • Kabel USB
 • Instrukcja w języku polskim

Anobic VT White zawdzięcza swoją dokładność i niezawodność stałemu połączeniu z internetem. Wygoda i precyzja sprawiają, że podróże zagraniczne są jeszcze spokojniejsze i łatwiejsze. Oprogramowanie urządzenia jest stale ulepszane, a aktualizację oprogramowania instaluje się automatycznie i zawsze bezpłatnie.
_________________
_________________
_________________
_________________
_________________
_________________
_________________
Blog
_________________
_________________
_________________
ANOBIC * JĘZYK * TŁUMACZENIE MOWY* NAUKA JĘZYKA* SŁOWNICTWO
Tłumacze Elektroniczne ANOBIC
© Copyright 1998-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. ECTACOINC.PL
Wróć do spisu treści