ECTACO Polska | Elektroniczny tłumacz i komunikator Element Travel - ECTACOINC.PL

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

ECTACO Polska | Elektroniczny tłumacz i komunikator Element Travel

safe > element

Jeśli masz pytania dotyczące produktu lub zamówienia prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego

lub zadzwoń: tel. 510 405 464

Polsko<->Angielski/Niemiecko<->Polski językowej komunikator & smartphone Element Travel

Tłumacz mowy Element Travel

Tłumacz mowy/Smartfon Element Travel

Brak w magazynie
1,490.00 zł Dodaj
New!
 

Kategoria: Językowej komunikator & smartphone mowiący (wodoodporny)
Slowniki:
Polsko<->Angielski/Polsko<->Niemiecki
Języki: Angielski, Niemiecki, Polski.
Kolorowy ekran dotykowy 960 x 540 piks.
Klawiatura ekranowa.
RAM: 1GB
Flash: 4 GB
Obsługa kart microSD i microSDHC do 32 GB - możliwość zmiany bazy językowej.
3G: WCDMA: 850/2100 MHZ.
2G: GSM 850/900/1800/1900 MHz.
2 x SIM.

System: Android 4.2 Jelly Bean.
Wymiary:
145,5 x 73 x 20,8mm.
Waga: 256 g.
Zasilanie: Litowo-polimerowa, wielokrotnego ładowania (3,7 V, 2800mAh), dołączana do zestawu.
Połączenie z komputerem: Tak
Kolor: czarny.
Gwarancja: 2 lata. (Tylko w naszej firmie).


 

Galeria obrazów

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Polsko<->Angielski/Polsko<->Niemiecki językowej komunikator & smartphone Element Travel to produkt z najwyższej półki. Przeznaczony dla osób, które najbardziej cenią sobie jakość, wygląd oraz wysoki stopień zaawansowania. Jest to urządzenie, które doskonale sprawdzi się na turystycznych, biznesowych czy dyplomatycznych wyjazdach zagranicznych. System U-Learn zostal opracowany z mysla o tych osobach, ktore chca uczyc sie jezyka w samochodzie lub w pracy. Wzbogacona baza jezykowa zostala udzwiekowiona ludzkim glosem, dodano wiele innych ciekawych funkcji, min.: slownik obrazkowy, czytnik ksiazek elektronicznych, odtwarzacz audio i wideo.

To jest wyjątkowy telefon do wyjątkowych sytuacji !!!

Ten oparty wojskowa, bardzo trudne, super-ruggedized Android 4 smartphone jest idealny dla wojskowych, specjalistów ds. bezpieczeństwa, kupców, turystów, Aż trudno uwierzyć, rolnicy, pracownicy Pogotowia, wspinaczy, narciarzy bieg
owych, lub kogokolwiek podróży w odległych obszarach. Jako dowód, dowód wody, kropla dowód, i szok, Element Travel nadaje się również do tych, w okolicach wody, idealne dla łodzi rybackich, używać w deszczu, lub surfowania.


Tłumacz mowy i całych zdań:

Wystarczy wypowiedzieć lub wpisać dowolne zdanie, a urządzenie przetłumaczy je na język docelowy, a dzięki zaawansowanej technologii również wypowie. Element Travel na pewno przyda się w podróży, na spotkaniach biznesowych, lub w pracy za granicą. Dzięki niemu przełamiesz wszelkie bariery językowe. Tłumaczenie całych zdań działa niezależnie, to funkcja rozpoznawania mowy dostępna jest jedynie dzięki połączeniu z Internetem przez sieć Wi-Fi. 

Rozmówki (z funkcją rozpoznawania mowy):

Rozmówki zawierają 15 kategorii najbardziej przydatnych w podróży zwrotów takich jak: restauracja, hotel, lotnisko i inne. Każda z kategorii podzielona jest na podkategorie zawierające po kilka – kilkanaście zdań. W każdej parze językowej jest ponad 28 tys. zdań.


Tłumaczenie całych zdań:

Funkcja tłumaczenia tekstu pozwala tłumaczyć całe zdania. Funkcja ta posiada wygodne menu z możliwością edycji wpisanego tekstu (wycinanie, wklejanie, kopiowanie), a także sprawdzenia definicji zaznaczonego słowa. Urządzenie może podać wymowę każdego zdania lub słowa.

Słownik obrazkowy:

Słownik obrazkowy zawiera ponad 20 kategorii (takich jak: środowisko, podróżowanie, ubrania, zdrowie i inne) podzielonych na podkategorie, z których każda zawiera kilkanaście słów zilustrowanych obrazkiem, co daje w sumie ponad 4000 słów. Słownik obsługuje 39 języków. Z funkcji słownika obrazkowego korzysta również menu główne, które w trakcie ładowania wybranych aplikacji wyświetla losowo wybrany obrazek, aby ułatwić naukę języka

Interaktywna nauka:

Tłumacz elektroniczny Element Travel posiada zaawansowany samouczek U-Learn, który po włączeniu przeprowadza cały kurs nauki języka za pomocą komend głosowych. Funkcja nauki z wykorzystaniem komend głosowych doskonale się sprawdza np. podczas jazdy samochodem.


Language Teacher:

Aplikacja Language Teacher (nauczyciel języka) pomaga nauczyć się języka szybko i łatwo. Samouczek przygotowany został w taki sposób, aby zacząć od nauki prostych liter i słów, a następnie przejść do zdań, zwrotów i dialogów. Urządzenie korzysta z funkcji rozpoznawania mowy, dzięki czemu można ćwiczyć również wymowę. Wystarczy powiedzieć słowo lub zdanie. Jeśli uda się wykonać to zadanie poprawnie, można przejść dalej, jeśli nie - urządzenie powiadomi Cię, że potrzebujesz trochę więcej pracy. Dodatkowym sposobem na zapamiętywanie słówek jest zadanie „dopasuj słowo do zdjęcia”.

Zasoby turystyczne:

Element Travel wprowadzi mnóstwo opinii, informacji i zdjęcia w zasięgu ręki. Zobacz opinie klientów o tym chłodnym restauracji patrząc w Hiszpanii, przeczytaj o gospodarce Grecji, a nawet zajrzeć do klimatu w Afryce Południowej. Zasoby są niemal nieograniczone, dzięki czemu można zaplanować wycieczki odpowiednio.


Główne zalety:

 • 960×540 pixels, 4.3 inches TFT.

 • Słownik ogólny oraz słowniki specjalistyczne zawierające ponad 1.420.000/550.000 haseł, z możliwością rozbudowy – największa baza słownictwa utworzona do tej pory!

 • Unikalne słownik użytkownika.

 • Unikalne połączenie wymowy rodzimych użytkowników danego języka w rozmówkach PhraseBook i najnowocześniejszego modułu syntezy mowy TTS (text-to-speech) w słowniku.

 • Zaawansowany system tłumaczeń z pełną wymową tłumaczonych wyrażeń w obu językach. Dzięki modułowi TTS (text-to-speech), po wprowadzeniu dowolnego tekstu, urządzenie przetłumaczy, a następnie wypowie dane wyrażenie w języku docelowym.

 • Mówiący ilustrowany Słownik.

 • Dzięki rozmówkom Audio PhraseBook, utworzonych ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób często podróżujących, urządzenie płynnie wymawia w obu językach ponad 28.000 nagranych wyrażeń często używanych w typowych sytuacjach. Funkcja „Co można usłyszeć” wyświetla różne odpowiedzi, które możesz uzyskać na zadane pytanie.

 • Funkcja Language Teacher i U-Learn  – Twój prywatny nauczyciel – ułatwia naukę obcego języka i pozwala doskonalić Twoje umiejętności z hands-free.

 • Blokada slangu: możliwość ukrycia wyrażeń slangowych w słownikach.

 • Wirtualna klawiatura z audio interfejsem.

 • System sprawdzania pisowni Vector Ultima™.

 • Zaawansowany system rozpoznawania wyrazów oraz funkcja MorphoFinder™.

 • Gry językowe: Karty ćwiczebne, Kieszenie, Przeliteruj i Test tłumaczenia, pozwalają dostosować tempo nauki do Twoich potrzeb, a także poszerzyć zakres słownictwa i udoskonalić znajomość pisowni.

 • Video Player i Dyktafon.

 • Możliwo ć ustawienia własnych parametrów urządzenia.

Specyfikacja słownika

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Specyfikacja towarowa

   

SIM Karty

2

Ekran

Kolorowy dotykowy 960x540 piks, 4.3 cala

Podświetlenie ekranu

3G

WCDMA: 850/2100MHZ

2G

GSM 850/900/1800/1900MHz

Obsługa kart

microSD/microSDHC do 32 GB

System

Android OS

USB

Wejście słuchawkowe

Rozmiar

145,5 x 73 x 20,8 mm

Waga

256 gr

Baterie (w zestawie)

Litowo - Polimerowa 3.7 V, 2800 mAh

Aparat fotograficzny

Łączenie się z Internetem

Wi-Fi/2G/3G

Bluetooth

ROM/RAM

1Gb/4Gb

Reklama - Tłumacz mowy i całych zdań Partner Lux 3

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Angielsko<->Polski elektroniczny tłumacz Partner Lux 3

Bezpieczeństwo:

Płatności kartą są obsługiwane przez PayPal, znany z niezawodności w transakcjach on-line. Więcej.


Gwarancji:

Udzielamy 24-miesięcznej gwarancji na terenie całej Polski. Więcej

Na zwrot towaru:

Towar kupiony w internecie możemy zwrócić w ciągu 10 dni bez podania przyczyny. Więcej

Dostawa i Płatność:

W sklepie internetowym ECTACO Polska oferujemy tylko produkty dostępne w naszym magazynie. Produkty dostarczamy na terenie całego kraju. Realizujemy zamówień z dostawą poza granice Polski.
Więcej

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego