ECTACOINC.PL | Polityka prywatności - Tłumacze Elektroniczne Anobic

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

ECTACOINC.PL | Polityka prywatności

Kontakt > Polityka priwatnosci
 
 

Dbamy o wysoką jakość świadczonych przez nas usług dlatego szczególną wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa w zakresie danych osobowych.

Administrowanie danymi.

Dane Użytkowników Serwisu używane są przez nas tylko i wyłącznie w celu wykonania transakcji oraz zapewnienia jak najlepszego funkcjonowania Sklepu, między innymi do obsługi klientów, reklamacji czy zwrotów. Nikomu nie udostępniamy Twoich danych.

Serwis internetowy ECTACOINC.PL został zaprojektowany w taki sposób, aby podczas jego przeglądania, użytkownik nie był zmuszony do ujawniania swoich danych osobowych. Serwis jest monitorowany przez system statystyk internetowych, który zbiera informacje o przeglądarce użytkownika, stronach z których nastąpiło przejście do serwisu ECTACO, oraz informacje o numerze IP użytkownika. Dane te są niezbędne do oszacowania ruchu w witrynie, oraz do optymalizacji serwisu Banku.

Serwis www.ectacoinc.pl może zawierać odnośniki do innych witryn naszych partnerów. ECTACO nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane tam informacje i stosowane praktyki dotyczące ochrony prywatności.

Certyfikat SSL.

Płatności kartą w naszym sklepie obsługiwane są przez PayPal - znanego z niezawodności serwisu obsługującego transakcję on-line. Wszystkie transakcje, których dokonujesz na naszej stronie zabezpieczone są certyfikatem SSL. Dla większej wygody, w przypadku płatności kartą nie trzeba posiadać konta PayPal. ECTACO nie przechowuje danych płatniczych klientów.

Sklep internetowy będzie od Państwa zbierał następujące dane osobowe za pośrednictwem Witryny oraz innych form komunikacji, w przypadku dokonywania zakupów:

1. nazwisko i imię,
2. adres do wysyłki zamówienia
3. dane kontaktowe tj. adres do korespondencji, numer telefonu, e-mail.

Podanie powyższych danych jest dobrowolne lecz konieczne dla dokonania rejestracji i zakupu w ramach Witryny.

 
______________________________________________________________________________________________
Tłumacz Anobic VT
 
Dostawa
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego