ECTACOINC.PL | Płatność. - Tłumacze Elektroniczne Anobic

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

ECTACOINC.PL | Płatność.

 

Jeśli masz pytania dotyczące produktu lub zamówienia prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego

lub zadzwoń: tel. 513 553 665

W sklepie internetowym www.ectacoinc.pl oferujemy produkty dostępne, tj. produkty, które faktycznie są w magazynie ECTACO Inc. i są gotowe do natychmiastowej wysyłki.

Niektóre z najnowszych produktów sprzedajemy w trybie przedsprzedaży. Towary takie są wyraźnie oznaczone słowem 'przedsprzedaż'. Oznacza to, że w najbliższym czasie produkt pojawi się w ofercie naszego sklepu, a Klienci, którzy złożyli zamówienia w tym trybie, będą mieli pierwszeństwo realizacji transakcji. Dołożymy wszelkich starań, aby produkty oferowene w przedsprzedaży pojawiły się w sprzedaży jak najszybciej. Produkty dostarczamy na terenie całej Polski.

Sposoby płatności:

1. Gotówką przy odbiorze przesyłki.

Płatność gotówką w momencie dostarczenia towaru to bardzo popularna forma zapłaty. Jeżeli nie chcesz podawać w internecie numeru swojej karty płatniczej i nie korzystasz z przelewów bankowych, to najlepsza dla Ciebie forma płatności. Jeżeli złożysz zamówienie, wybierając właśnie tę formę płatności, od razu przystąpimy do jego realizacji: skompletujemy, zapakujemy i najszybciej jak to możliwe wyślemy do Ciebie przesyłkę. Listonosz lub kurier, który dostarczy Ci przesyłkę, pobierze od Ciebie zapłatę za całe zamówienie i nam ją przekaże.2. Pzelewem bankowym.

Jeżeli zdecydujesz się zapłacić za zamówione towary przelewem bankowym, to po złożeniu zamówienia poprosimy Cię o dokonanie przelewu 
na nasze konto bankowe.  


Nr.konta:20195000012006008835710003

Idea Bank S.A. www.ideabank.pl
IDEA BANK ODDZIAŁ JELENIA GÓRA. 
ul. Piłsudskiego 4, 58-500 Jelenia Góra


W czasie, gdy banki będą zajęte przekazywaniem nam Twojego przelewu, my już rozpoczniemy kompletowanie Twojego zamówienia, żebyśmy mogli wysłać je jak najszybciej po zaksięgowaniu wpłaty w naszym banku.


Przelewy zostają przekazane najpóźniej następnego dnia roboczego po ich zleceniu, a jeżeli zlecenie do banku zostanie wysłane przed południem, najprawdopodobniej przelew otrzymamy jeszcze tego samego dnia. Podczas dokonywania przelewu zwróć uwagę na tytuł przelewu. Najlepiej, żeby brzmiał on dokładnie tak, jak tytuł podany Ci po złożeniu zamówienia – w postaci „zamówienie „ + numer zamówienia. 
3. Pośrednictwem systemu płatności elektronicznej PayPal (www.paypal.com; www.paypal.pl).

System PayPal to bezpieczna, wygodna i szybka metoda płatności w sklepach internetowych. Dzięki systemowi PayPal możesz zapłacić za swój zakup bez ujawniania swoich danych finansowych.

System płatności PayPal oferuje użytkownikom:

  • Proste zasady - proces zapisywania się, umożliwiający założenie konta PayPal, jest prosty i trwa jedynie kilka minut.

  • Bezpieczeństwo - płacisz bez ujawniania handlowcom informacji o Twojej karcie kredytowej

  • Szybka realizacja transakcji - płatności dokonujesz w kilka chwil, we wszystkich ulubionych witrynach podajesz zawsze jedno i to samo konto i hasło.

  • Powszechność usługi - płatność PayPal jest akceptowana przez tysiące firm na całym świecie.

  • Komfort - płatności dokonujesz, nie wychodząc z domu, z dowolnego miejsca na świecie - wystarczy łącze internetowe.

Dowiedz się jak założyć konto i przeprowadzić transakcję na www.paypal.pl


 
Dostawa
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego