SOEKS Ecotester - 2 in 1 tester azotanów-dozymetr - Blog ECTACO PL - Słowniki electroniczne Anobic - Tłumacze Elektroniczne Anobic

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

SOEKS Ecotester - 2 in 1 tester azotanów-dozymetr

Opublikowany przez ectaco w ekotester · 1/4/2017 10:33:00
Tags: SOEKSEcotester2in1testerazotanówdozymetr
 
Bezpieczna i wysoka jakość żywności ma zasadnicze znaczenie dla dobrego zdrowia. Zanieczyszczenia żywności mogą być niebezpieczne, a nawet zagrażać życiu. SOEKS zobowiązuje się do opracowania skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby pomóc konsumentom łatwo uzyskać natychmiastowe, precyzyjne i niezawodne wyniki badań żywności.Nasz Tester Azotanów SOEKS jest przeznaczony do natychmiastowego i dokładnego pomiaru zawartości jonów azotanów w owocach, warzywach i mięsie. SOEKS Azotan Tester został opracowany jako kompleksowe rozwiązanie testowania żywności i posiada zaprogramowaną listę 64 najczęściej stosowanych produktów spożywczych. Został on kalibrowany przy normalnej zawartości jonów, a stężenie jonów azotanów w owocach, warzywach i mięsie określano za pomocą niezależnej metody laboratoryjne (metoda oznaczania potencjometrycznego jonów azotanowych GOST 29270-95).
Nawozy w formie soli są powszechnie stosowane w rolnictwie w celu przyspieszenia i zapewnienia skutecznego wzrostu roślin. Syntetyczne pestycydy, trucizny gryzoni i konserwanty chemiczne są również stosowane w postaci soli, a następnie rozcieńcza się je wodą, które są ostatecznie wchłaniane i zgromadzonych przez rośliny, które z kolei są następnie spożywanych przez ludzi.
Bez względu na to jaki produkt żywnościowy trzeba analizować, po naciśnięciu przycisku, tester azotanów SOEKS wyświetla wyniki w ciągu kilku sekund. Urządzenie porównuje wartość stężenia jonu azotanowego z maksymalnym dopuszczalnym stężeniem dla mierzonego produktu i dostarcza dokładnych i precyzyjnych wyników, wraz z wizualną i tekstową wiadomością o wyniku.

Tester azotanów SOEKS jest przyjazny dla użytkownika i zawiera kompleksową instrukcję i podręcznik. Jest kompaktowy, lekki i posiada stylowy design. Wyposażony w akumulatory, może pracować nieprzerwanie przez okres do 8 godzin i zapewnia natychmiastowe rezultaty i łatwe do odczytania powiadomienia.
Idealny towarzysz dla zdrowia świadomych klientów w życiu codziennym życiu, tester SOEKS ułatwia dokonywanie świadomych wyborów żywieniowych, czy w domu, czy w podróży. Ostatecznie, pomaga chronić to co najcenniejsze - swoje zdrowie i dobre samopoczucie oraz zdrowie i dobre samopoczucie swoich bliskich.

Gwarancja 24 miesiące.
Ocena: 5.0/5
Dostawa
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego