Tłumacze elektroniczne Anobic dla podróżnika i przedsiębiorcy. - Blog ECTACO PL - Słowniki electroniczne Anobic - Tłumacze Elektroniczne Anobic

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Tłumacze elektroniczne Anobic dla podróżnika i przedsiębiorcy.

Opublikowany przez Team ECTACO w Elektroniczny tłumacz · 28/6/2017 07:21:00
Tags: Urządzeniedlapodróżnikaiprzedsiębiorcy.Jakwybraćtłumaczelektroniczny?anobicectaco
Dzięki nowoczesnej technologii mamy możliwość porozumienia się z drugą osobą niezależnie od znajomości języków obcych. Świetnym pomysłem jest użycie profesjonalnego urządzenia tłumaczącego mowę.

Na rynku dostępne są translatory elektroniczne różnych firm, wśród których warto wymienić: Anobic, Wizcom, Partner,Vector... Ich ceny wahają się od 100 do 2500 zł. Godnym uwagi modelem translatora jest Anobic 6000 PL. Jest to słownik elektroniczny nowej generacji, mikrokomputer lingwistyczny posiadający system Android 6.0 który jest w stanie rozpoznać angielską i polską mowę. Urządzenie to wyposażone jest w łatwy w obsłudze dotykowy ekran. Urządzenia z serii Anobic wykorzystują nowoczesną technologię rozpoznawania mowy i są najbardziej zaawansowanymi tłumaczami elektronicznymi dostępnymi na rynku.

Perfekcyjne tłumaczenie (translator Anobic 6000 rozpoznaje kontekst zdania) nawet długich i skomplikowanych zdań sprawia. Jakości wymowa umożliwia swobodną komunikację, a jego nowoczesny design sprawia, że będzie się znakomicie prezentował na spotkaniach biznesowych.

Najczęściej zadawane pytania przed zakupem.

  • Czy lepiej kupić dwu czy wielojęzykowy tłumacz

Zależy to od tego, czy rzeczywiście potrzebna jest nam funkcja tłumaczenia słówek i zwrotów w kilku językach.
Jeśli "Tak" - więc polecam "i".
Jeśli "Nie" - więc polecam "".

• Czy translator elektroniczny może zastąpić słownik?

W wielu przypadkach tak, o wiele łatwiej jest przecież znaleźć słówko w translatorze elektronicznym, niż wyszukać je w grubym słowniku. 

Tłumacz Anobic wykorzystują nowoczesną technologię rozpoznawania mowy i są najbardziej zaawansowanymi tłumaczami elektronicznymi dostępnymi na rynku Europy.Ocena: 3.5/5
Dostawa
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego