Tłumacz Anobic: Wi-Fi Map - Hasła do WiFi. Bezpłatny dostęp do Internetu na całym świecie! - Blog ECTACO PL - Słowniki electroniczne Anobic - Tłumacze Elektroniczne Anobic

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Tłumacz Anobic: Wi-Fi Map - Hasła do WiFi. Bezpłatny dostęp do Internetu na całym świecie!

Opublikowany przez ectaco w Anobic · 5/5/2017 19:56:00
Tags: Anobic:WiFiMapasładoWiFiBezpłatnydostępdoInternetunacałymświecie!
Wifi Map to bardzo użyteczna aplikacja pomagająca zlokalizować sieci wifi dostępne w okolicy wraz z hasłami dostępowymi. Sieci oczywiście są darmowe.

Jak twierdzą twórcy, Wifi Map to największa na App Store społeczność wifi z darmowymi hotspotami i komentarzami prawdziwych użytkowników. Nie znalazłem informacji ile sieci dodanych jest do bazy, ale wystarczy pobieżnie przejrzeć mapy kilu miast, aby przekonać się, że są ich tysiące, dziesiątki tysięcy, całe mnóstwo J Co ważne w przypadku zachodnich aplikacji, teren Polski jest również uwzględniony i bez problemu znajdziecie również liczne polskie hotspoty.

Dostępne w Twoje okolicy sieci wifi prezentowane są na dwa sposoby. Przede wszystkim jest to mapa, na której w postaci pinezek zaznaczone są konkretne lokalizacje dostępnych sieci. Alternatywnie prezentowana jest również lista sieci, posegregowane według kryterium odległości od Twojej aktualnej pozycji, wraz z informacją o dokładnym adresie.

Hasła nie są weryfikowane przez Twórców, zatem ich poprawność zależy jedynie od wiarygodności osoby, która sieć z hasłem dodaje do bazy. Może się zatem zdarzyć, że podane hasło jest błędne i nie uda nam się skorzystać z darmowego internetu. Zawsze warto jednak próbować, wszak to nic nie kosztuje, a potencjalna korzyść jest przecież trudna do przecenienia.

Wifi Map jest niewątpliwie bardzo przydatnym gadżetem dla turystów, szczególnie tych podróżujących poza granice Polski.Ocena: 3.0/5
Dostawa
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego