SOEKS Tester azotanów - Blog ECTACO PL - Słowniki electroniczne Anobic - Tłumacze Elektroniczne Anobic

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

SOEKS Tester azotanów

Opublikowany przez ectaco w ekotester · 1/4/2017 10:37:00
Tags: SOEKSTesterazotanów

Bezpieczna i wysoka jakość żywności ma zasadnicze znaczenie dla dobrego zdrowia. Zanieczyszczenia żywności mogą być niebezpieczne, a nawet zagrażać życiu.
SOEKS zobowiązuje się do opracowania skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby pomóc konsumentom łatwo uzyskać natychmiastowe, precyzyjne i niezawodne wyniki badań żywności.

Nasz Tester Azotanów SOEKS jest przeznaczony do natychmiastowego i dokładnego pomiaru zawartości jonów azotanów w owocach, warzywach i mięsie.
SOEKS Azotan Tester został opracowany jako kompleksowe rozwiązanie testowania żywności i posiada zaprogramowaną listę 64 najczęściej stosowanych produktów spożywczych. Został on kalibrowany przy normalnej zawartości jonów, a stężenie jonów azotanów w owocach, warzywach i mięsie określano za pomocą niezależnej metody laboratoryjne (metoda oznaczania potencjometrycznego jonów azotanowych GOST 29270-95).

Nawozy w formie soli są powszechnie stosowane w rolnictwie w celu przyspieszenia i zapewnienia skutecznego wzrostu roślin. Syntetyczne pestycydy, trucizny gryzoni i konserwanty chemiczne są również stosowane w postaci soli, a następnie rozcieńcza się je wodą, które są ostatecznie wchłaniane i zgromadzonych przez rośliny, które z kolei są następnie spożywanych przez ludzi.

Bez względu na to jaki produkt żywnościowy trzeba analizować, po naciśnięciu przycisku, tester azotanów SOEKS wyświetla wyniki w ciągu kilku sekund. Urządzenie porównuje wartość stężenia jonu azotanowego z maksymalnym dopuszczalnym stężeniem dla mierzonego produktu i dostarcza dokładnych i precyzyjnych wyników, wraz z wizualną i tekstową wiadomością o wyniku.

Tester azotanów SOEKS jest przyjazny dla użytkownika i zawiera kompleksową instrukcję i podręcznik. Jest kompaktowy, lekki i posiada stylowy design. Wyposażony w akumulatory, może pracować nieprzerwanie przez okres do 8 godzin i zapewnia natychmiastowe rezultaty i łatwe do odczytania powiadomienia.

Idealny towarzysz dla zdrowia świadomych klientów w życiu codziennym życiu, tester SOEKS ułatwia dokonywanie świadomych wyborów żywieniowych, czy w domu, czy w podróży. Ostatecznie, pomaga chronić to co najcenniejsze - swoje zdrowie i dobre samopoczucie oraz zdrowie i dobre samopoczucie swoich bliskich.

Gwarancja 24 miesiące.

Informacje techniczne:
Zakres pomiaru mg/kg od 20 do 5 000
Baterie AAA, rechargeble lub nie rechargeble (NiMH)
Napięcie zasilania Czas, V 2,3 - 3,5
Czas ciągłej pracy - co najmniej 8 godzin
Prąd ładowania akumulatora, Max, 66 mA
Pobór prądu z ładowarki lub USB, nie więcej niż 300mA
Ładowarka Napięcie wyjściowe 500mA
Wyświetlacz TFT, 128 x 160
Temperatura pracy C od - 20 do +60
Ocena: 5.0/5
Dostawa
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego