Soeks: Ecotester 2-w-1 - Blog ECTACO PL - Słowniki electroniczne Anobic - Tłumacze Elektroniczne Anobic

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Soeks: Ecotester 2-w-1

Opublikowany przez ectaco w ekotester · 13/4/2017 07:31:00
Tags: Soeks:Ecotester2w1
Zaprojektowany w celu oceny bezpieczeństwa żywności pod kątem zawartości azotanów, a także poziom promieniowania dla dowolnego produktu. Aktualna wersja zawiera nowe, bardziej wydajne oprogramowanie, które stało się jeszcze bardziej czytelne i jasne.

Typowe urządzenia do pomiaru promieniowania są bardzo drogie oraz maja znaczne gabaryty. Proponujemy Państwu kompaktowe urządzenie "dwa w jednym". Dla danego konsumenta jest to najbardziej niezawodny i łatwy sposób monitorowania narażenia na promieniowanie, a także użyteczne narzędzie, które pomoże wyeliminować pokarmy, które zawierają podwyższone poziomy skażenia chemicznego z diety.

EcoTester firmy SOEKS mierzy promieniowanie Gamma i Beta ekspozycji w czasie rzeczywistym i dostarcza szybki odczyty promieniowania, które jest szkodliwe dla zdrowia, powoduje uszkodzenia DNA i raka.

Urządzenie może pracować w trybie ciągłym 24/7 za pośrednictwem kabla USB i pracować jako licznik Geigera wczesnego ostrzegania, monitorowania promieniowania tła i powiadamia użytkownika za pomocą dźwięku i wizualnych alarmów o wzroście poziomu promieniowania w środowisku. Również do weryfikacji jakości żywności.

EcoTester ma funkcję testera azotanów. Metalowa sonda może być włożona do produktu spożywczego, owoców i mięs, a także w przetworach mięsnych w celu sprawdzenia poziomu azotanów i azotan sodu lub azotanów potasu oraz azotynów, które firmy spożywcze umieszczają w peklowanym mięsie, aby zachować swój kolor, zapobiegając jełczeniu tłuszczu i zahamowaniu rozwoju bakterii. Ekologicznymi produkty powinny zawierać zmniejszone stężenie azotanów, co oznacza że nie były intensywnie uprawiane (warzywa).

Dzieci są bardzo podatne na azotany i ich brak kontroli może prowadzić do alergii pokarmowych, astmy, zapalenia wątroby, kamic żółciowych i wiele innych.

Ecotester 2-w-1 ma załączoną listę powszechnych produktów spożywczych i alarmuje użytkownika za pomocą wizualnych i dźwiękowych komunikatów o przekroczonych poziomach azotanów, dzięki czemu można podjąć świadomą decyzję, czy należy spożywać produkty, czy nie.
Ocena: 0.0/5
Dostawa
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego