ScanMarker: Cyfrowy marker do 21 wieku - Blog ECTACO PL - Słowniki electroniczne Anobic - Tłumacze Elektroniczne Anobic

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

ScanMarker: Cyfrowy marker do 21 wieku

Opublikowany przez Team ECTACO w ręczny skaner · 19/6/2016 07:44:00
Tags: ScanMarker:Cyfrowymarkerdo21wieku
original: waycoolgadgets.com
Translate by: JandexJeśli jesteś w college ' u, czy pamiętasz, jak to jest, robić notatki odręczne, ze szczególnym minusem tworząc podwójną pracę, ponieważ trzeba przedruk swoje myśli pisać swoje dokumenty. To było możliwe, dlaczego tamto, bez przymusu, aby robić notatki nie przeszkadza, ale dla reszty z nas, nie było nic, co można zrobić o tym. No, wspaniałych ludzi w Scanmarker powinno być, czułem to samo, bo oni stworzyli wszystko-w-jednym multi-cyfrowy korektor językowej tekstu i obrazu skaner. 

Co to jest?

Cyfrowy znacznik praktycznie skanuje tekst pisany odręcznie, lub tekst w książce, i przekazuje go w dowolnej aplikacji, która akceptuje wprowadzanie danych z klawiatury, czyli słowo, Excel i PowerPoint. Znacznik jest przenośny skaner, który podłącza się do komputera z kablem USB. Rozpoznaje postacie z 8 do Piątku do 24 Pt, i ma pole skanowania 0,4 cala. Jest to bardzo przydatne dla studentów lub tych, którzy piszą, aby żyć. Digitalizacja swoje notatki, można łatwo przesyłać swoje myśli bezpośrednio w dokumencie podkreślono w raporcie. Plus, jeśli zostały biorąc odręczne notatki z podręcznika, teraz możesz po prostu zaznaczyć tekst w książce i pominąć odręczne notatki.Jak tylko otrzymasz pakiet, wkładasz płytę, który jest wyposażony w cyfrowy znacznik na swój komputer. Musisz pobrać oprogramowanie, aby zmusić go do pracy, ale jak tylko to będzie zrobione, powinno być dobrze iść. Na marginesie, jak i całe oprogramowanie, producent okresowo aktualizuje oprogramowanie. Należy okresowo sprawdzać, aby upewnić się, że wersja jest aktualna. Token działa lepiej, gdy wszystko jest aktualizowana.

Jakie cechy ma?

Oprócz tego, że pozwala odbierać i przesyłać łatwiej notatki, zapewnia inne opcje, jak również. Służy on także jako przewodnik do odczytu, co oznacza, że pomaga właścicielowi zwiększenia zrozumienia tekstu, wymowa i umiejętność czytania samodzielnie. Jest to szczególnie przydatne dla tych, którzy mają problemy z czytaniem. Cyfrowy znacznik może również przetłumaczyć na kilka języków, usług text-to-speech funkcji, ma słownik i tezaurus, a może nawet czytać wizytówki. On ma wiele do zaoferowania zarówno studenci, jak i specjalistów pracujących, i to niekoniecznie skomplikowane wewnętrzne elementy, które zużywają się z upływem czasu i wymagają czyszczenia. Wykorzystuje najnowocześniejsze, opatentowane algorytmy przetwarzania obrazu do skanowania tekstu, a to znaczy, że to będzie trwało dość długo.
Ocena: 5.0/5
Dostawa
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego